Witamy na stronie firmy TRANSKOR s.c. Usługi Transportowe i Wulkanizacyjne, Jacek, Jerzy i Janusz Kordulasińscy mieszczącej się w Sierpcu przy ul. Targowej 29. Jesteśmy na rynku od 1992r. Świadczymy szeroki zakres usług: 1. Sprzedaż opon, felg i dętek. 2. Usługi wulkanizacyjne. 3. Usługi transportowe. 4. Sprzedaż gazu butlowego. 5. Sprzedaż węgla i miału. Lata doświadczeń oraz wysoki poziom obsługi przysporzyły nam rzesze zadowolonych Klientów, którzy co roku korzystają z naszym usług. TRANSKOR s.c. to najbardziej ceniony i najchętniej odwiedzany przez klientów sierpecki serwis wulkanizacyjny. TRANSKOR s.c. cały czas intensywnie się rozwija inwestując w nowszy sprzęt i rozszerzając zakres swoich usług, dzięki czemu poziom zadowolenia naszych klientów wciąż rośnie. Zawsze najwyższy poziom usług, fachowa i sprawna obsługa, dobre ceny. Zapraszamy do odwiedzenia naszego Zakładu.

    Witamy na stronie firmy   TRANSKOR


W celu umożliwienia naszym Klientom korzystania z naszym usług wprowadziliśmy możliwość zakupów na raty. TRANSKOR s.c. ma podpisaną umowę z bankiem AIG, który proponuje bardzo korzystne warunki sprzedaży ratalnej.

 

 

Jakich dokumentów wymagamy?

 
Aby dokonać zakupu na raty wystarczy przedłożyć:

  • Dwa dokumenty tożsamości (w tym dowód osobisty)
  • Dokumenty poświadczające fakt uzyskiwania stałych dochodów

W zależności od źródła uzyskiwanego dochodu dokumentami tymi są:

· zatrudnieni na podstawie umowy o pracę:
Aktualne zaświadczenie o okresie zatrudnienia i wysokości średniego miesięcznego wynagrodzenia brutto za ostatnie 3 miesiące

· emeryci i renciści: Ostatni odcinek emerytury (renty) lub oryginalny dokument ostatniej waloryzacji

· prowadzący gospodarstwo rolne: Zaświadczenie z Urzędu Gminy o posiadaniu gospodarstwa lub nakaz płatniczy oraz ostatni dowodu opłacenia składki KRUS lub ostatni dowodu wpłaty podatku rolnego

· prowadzący działalność gospodarczą: Wpis do ewidencji działalności gospodarczej oraz dowód wpłaty podatku dochodowego za ostatnie trzy miesiące.

 

Dla stałych klientów AIG proponujemy kredyt na dowód osobisty (wraz z kartą klienta AIG). Klienci, którzy już dokonali zakupów w systemie ratalnym AIG i spłacili lub spłacają raty terminowo, korzystają z następujących przywilejów:

  • najprostsza i najszybsza procedura przyznawania kredytu - należy przedstawić jedynie dowód osobisty i karta AIG
  • 0% pierwszej wpłaty
  • ułatwiony dostęp do wyższych kredytów

Więcej dowiecie się Państwo ze strony banku AIG.• SPRZEDAŻ RATALNA

 

 

POLECAMY ARTYKUŁY

©TRANSKOR s.c.